[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Diverse » Diverse despre motocros (CNI si Dementor CUP) » CE MOTOCICLETA CROSS-ENDURO SA IMI CUMPAR (O elucubratie a sinelui despre cautari abisale)
CE MOTOCICLETA CROSS-ENDURO SA IMI CUMPAR
JRMData: Luni, 28.Mar.2011, 13:47 | Mesaj # 1
Private
Grup: Users
Status: Offline
Baieti sunt membrul nr. 3 al acestui proiect.
M-am inscris si eu in mod firesc ca o inertie a placerii, sau chiar a pasiunii pe care o am pentru motocicletele de cross-enduro.
In ceea ce priveste tema pe care am propus-o, vreau sa-mi cumpar si eu o motocicleta cross cu care sa ma dau prin padure sau pe dealuri. as dori sa aflu de la oricine imi poate da o idee despre care modelul de motor in 4 t ( clar trebuie sa fie in 4 t ), cu capacitatea cilindrica intre 250 cc si 450 cc, care are notele cele mai bune la fiabilitate, manevrabilitate si pana la urma acel tot care face ca o jumatate de zi de mers pe un astfel de motor sa-ti dea placerea suprema. Multumesc... Si bine am venit in comunitate!

bogdan2418Data: Luni, 28.Mar.2011, 14:03 | Mesaj # 2
Sergeant
Grup: Administrators
bine ai venit pe siteul nostru. parerea mea ca cel mai bun motor de enduro este yamaha wr 250.

cypone86Data: Luni, 28.Mar.2011, 14:09 | Mesaj # 3
Private
Grup: Administrators
bine ai venit pe site, si eu sunt de acord cu bogdan cu privire la intrebarea formulata de catre tine

JRMData: Miercuri, 18.Apr.2012, 15:46 | Mesaj # 4
Private
Multumesc pentru raspunsuri. Asteptam mai multe raspunsuri si sa fiu fiu sincer si mai argumentate. De ce credeti ca Yamaha wr 250 ar fi cea mai potrivita alegere?

Adăugat (18/04/2012, 15:46)
---------------------------------------------
[size=13]Bini, bine! Va rog sa nu va mai obositi sa imi raspundeti, pentru ca .... DA!!!!!!!! mi-am luat motor! si nici nu o sa ghiciti ce mi-am luat! Ce-i drept nu prea am tinut bine de recomandari! CRF 450 R 2005

MariusikData: Miercuri, 18.Apr.2012, 15:50 | Mesaj # 5
Private
Yamaha wrf 450 smile

Forum » Diverse » Diverse despre motocros (CNI si Dementor CUP) » CE MOTOCICLETA CROSS-ENDURO SA IMI CUMPAR (O elucubratie a sinelui despre cautari abisale)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Sondajul nostru
Care credeti ca sunt motivele pentru care motocrosul romanesc stagneaza la un nivel slab?
Total răspunsuri: 39

Statistici