[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » Diverse » Diverse despre motocros (CNI si Dementor CUP) » motocross moreni 2012 (respect!)
motocross moreni 2012
euromotocrossData: Duminică, 24.Iun.2012, 23:15 | Mesaj # 1
Private
Grup: Users
Status: Offline
ne-am bucurat nespus ca am vazut si azi steagul vostru la Moreni!sunteti niste oameni deosebiti si meritati toata stima din partea tuturor(a celor care inteleg acest sport),din partea noastra ati avut-o si o veti avea tot timpul!se pare ca viata clubului nostru se cam stinge,ca si visul tau(ti-am citit mai toate postarile tale cu foarte mult interes,visul tau de pilot......etc)dar se pare ca la Moreni se vrea....altceva!noi ne-am chinuit sa facem ceva frumos,sa reanviem circuitul de la SANGERIS,sa pare ca reusisem dar......credem ca cineva vrea sa ne oprim aici!!!!!oricum suntem cu sufletul inpacat ca si visul nostru(ca si al tau)a fost ptr.un timp realitate,nu conteaza cu ce eforturi si cu ce chin,conteaza ca am facut motocross la Moreni 3ani!ne-am bucura daca si "altcineva"ar putea continua asta pe mai departe si sa nu se naruie toata munca noastra aici!Oricum tot respectul ptr tine si prietenii tai si sa ne vedem cu bine si la alte curse!Euromotocross!

bogdan2418Data: Miercuri, 18.Iul.2012, 09:13 | Mesaj # 2
Sergeant
Grup: Administrators
Imi pare rau sa aflu ca inca un traseu de traditie e pe cale sa dispara din Campionat. Voi ati facut o treaba buna acolo si parea ca lucrurile sunt ok. Nu pot sa uit dealurile pline de oameni la fiecare cursa, unic in Romania. La urma urmei daca nu veti mai organiza voi ci altcineva tot ar fi bine, important e sa regasim Moreniul in Calendar 2013. Pe curand, la urmatoarea cursa!

PS: As fi bucuros sa facem deplasarea impreuna la o cursa in tara, am putea discuta despre ce ne leaga.

bogdan2418Data: Marţi, 02.Apr.2013, 10:09 | Mesaj # 3
Sergeant
Grup: Administrators
Iata Moreniul a fost repus in calendar pe 2013. Nu se puta o veste mai buna. In toate discutiile mele cu oameni din motocros am adus vorba de acest traseu care nu trebuie sa lipseasca. Nu stiu daca a ajutat cu ceva sau nu insa e o bucurie mare acum.

Ne vedem acolo pe 22-23 iunie.

Forum » Diverse » Diverse despre motocros (CNI si Dementor CUP) » motocross moreni 2012 (respect!)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Sondajul nostru
Care credeti ca sunt motivele pentru care motocrosul romanesc stagneaza la un nivel slab?
Total răspunsuri: 39

Statistici